Asistent predaja drahých kovov

Zlataky.sk s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 6, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacfixný plat + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbavovanie objednávok.
Fakturácia.
Priama komunikácia so zákazníkmi.
Poskytovanie kvalifikovaného poradenstva.
Zaistenie administratívneho chodu prevádzky.

Zamestnanecké výhody, benefity

Široká klientská základňa.
Práca na HPP na dobu neurčitú.
Nadštandardné finančné ohodnotenie
Stravenky

Informácie o výberovom konaní

Máte profesionálne vystupovanie a reprezentatívny prejav? Chcete sa stať dôležitým článkom dynamickej spoločnosti? Chcete byť odmenený za to, čo spoločnosti prinesiete? Pridajte sa k nám! Práve teraz hľadáme nového kolegu/kolegyňu na našu pobočku priamo v centre Košíc.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme stabilnou spoločnosťou, špecializujúcou sa na obchodovanie s drahými kovmi a numizmatikou, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2016, s pobočkami v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach. V Českej republike sme na trhu 17 rokov, kde máme taktiež niekoľko kamenných pobočiek (Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Karlovy Vary a České Budějovice).
ID: 4830648  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac