Mechanik-opravár nákladných automobilov

Yellow Express, s. r. o

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
880 EUR/mesiac880 EUR základná mzda - dochádzkový bonus - odmeny - prémie do výšky 25% z hrubej mzdy - hrubá mzda cca 1500 EUR - 7 EUR finančný príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizuje údržbu a opravy vozidiel spoločnosti podľa pokynov vedúceho,
- spolupracuje s vedúcim dielenského úseku pri vypisovaní zákazkových listov,
- dbá, aby všetky jeho práce realizované pri oprave vozidla zodpovedali po technickej stránke a bezpečnosti podmienkam prevádzky v zmysle platných zákonov ,
- pridelenú prácu robí podľa platných technologických postupov

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v jednozmennej prevádzke

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na výkon uvedenej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- výhodou je vodičský preukaz sk. C+E,
- flexibilita a samostatnosť pri riešení problémov,
- logické myslenie,
- výhodou je zváračský preukaz,
- skúsenosti s autoelektrikou

Spoločnosť Yellow Express, s.r.o. riadi dopravno - logistické činnosti pre skupinu 165 spoločností s obratom cez miliardu EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Majcher
Tel.: +421917944220
ID: 4830768  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac