Logo VAS s.r.o.

Laborantka

VAS s.r.o.

Miesto práce
Žilina-Mojšova Lúčka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.7.24
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiaczvýšenie po 3 mes. skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Sme výnimoční. Sme biotechnologické recyklačné zariadenie. Našim zameraním je zber, zvoz a neškodné odstraňovanie vedľajších živočíšnych produktov, veterinárna asanácia, tzn. ochrana územia SR pre nákazami. Nie sme spaľovňa ale kafiléria. Surovinu, ktorá sa k nám privezie, spracujeme a vyrobíme z nej tuk a múčku - produkty, ktorý predávame v rámci EÚ.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Budeš samostatná laborantka a zamestnanec pre odbyt. Vzorky múčky a tuku putujú rovno z výroby do „labáku“. Triediš vzorky, pripravíš si roztoky, vykonáš rozbory,... Zodpovedáš za ich správnosť, je to dôležité pri určení akosti našich výrobkov. Všetko robíš v súlade s normami, musíš ich vedieť čítať a rozumieť im. Zabezpečuješ odbyt výrobkov podľa interných smerníc, vypracuješ podklady pre fakturáciu, skontroluješ obchodné doklady, osvedčenie, musí Ti sedieť ŠPZ, váha, surovina. Doklad CMR musí byť bezchybný, je to dôležité pre colnicu.

Zamestnanecké výhody, benefity

Cieľom je, aby si sa u nás rýchlo adaptoval/a a mal/a chuť pracovať samostatne. Vytvárame priateľské prostredie, budeš mať kolegyňu, ktorý Ťa do všetkého zasvätí. Máme silný sociálny program, ponúkame mimoriadne odmeny, novoročný darček a príspevok, balíček pre darcov krvi, veľkonočný, dovolenkový a vianočný príspevok, príspevok zam. na DDS, príspevok na stravovanie nad rámec ZP, príspevky zo SF, príspevky pri životných a pracovných jubileách, bezúročné pôžičky, pitný režim, OOPP, masáže v rámci pracovného času, spoločenské, kultúrne a športové podujatia pre zamestnancova ich rodinných príslušníkov, právne a finančné poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo od teba očakávame my?

Mala by si byť komunikatívna, budeš sprevádzať veterinárne kontroly pri odbere vzoriek, vybavovať vodičov z EÚ, komunikovať s konateľkou, výrobou, ekonomickým úsekom a dispečerkou. Mala by si byť samostatná osôbka, ktorá má chemické vzdelanie a chémii rozumie. Prax v obore je vítaná.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Veterinárna Asanačná Spoločnosť je jediné kafilerické zariadenie na Slovensku. Spracúva vedľajšie živočíšne produkty pochádzajúce z mäsospracujúcich podnikov, ako aj iných producentov potravinárskeho a poľnohospodárskeho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marcela Melichová
Tel.: +421901709819
E-mail: poslať životopis
ID: 4831727  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac