Čašník/čašníčka v Hoteli Tatra****, Bratislava (s možnosťou ubytovania)

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiac(príplatky za sviatky a víkendy, zaujímavé motivačné prémie na základe výkonu práce, ročné odmeny, ubytovanie). Priemerná čistá mzda cca 1.000-1.300,- € (celá suma na výplatnej páske)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí podľa štandardov 4* hotela,
- dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí,
- obsluha v kaviarni, reštaurácii, pri kongresoch a eventoch (podľa dohody),
- dodržiavanie hygienických a F&B štandardov,
- profesionálne a príjemné vystupovanie,
- práca s pokladňou

- príjemná a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- stabilná práca v silnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie,
- férové podmienky = dohodnutá mzda v plnej výške na páske + príplatky za sviatky a víkendy, prémie a odmeny za nadštandardne vykonanú prácu
- zľavy na služby v hoteloch v rámci spoločnosti TATRA UNITED CORPORATION a.s.
- Multisport karta
- možnosť parkovania priamo v hoteli

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy na pozíciu čašníka v našom hoteli. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

- pozitívny a poaktívny prístup k práci,
- príjemné vystupovanie,
- proklientsky prístup,
- ochota, spoľahlivosť a zodpovednosť,
- zmysel pre poriadok a čistotu

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matej Kliský
Tel.: +421903559342