laborant (ž/m) do mikrobiologického laboratória

Slovenská poľnohospodárska univerzita

Miesto práce
Trieda Andreja Hlinku 2, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
1.6.2024 alebo dohodou
919,5 EUR/mesiacPlat minimálne od 919,50 eura mesačne pri dosiahnutom vysokoškolskom vzdelaní I. a II. stupňa. Plat minimálne od 839,50 eura mesačne pri dosiahnutom odbornom stredoškolskom vzdelaní s maturitou. Konkrétna výška platu sa určí podľa počtu odpracovaných rokov. Zamestnancovi patrí nad rámec tarifného platu aj platová kompenzácia za sťažený výkon práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Laboratórna práca v mikrobiologickom laboratóriu pri vyšetrovaní vzoriek potravín a surovín na výrobu potravín.Zodpovedá za chemický a mikrobiologický rozbor vzoriek vzduchu,vody, surovín a potravín. Pripravuje chemické roztoky a činidlá, kultivačné sklo pre mikrobiologické rozbory. Udržiava čisté kultúry mikroskopických húb v mykologickej zbierke.

Stabilné pracovné prostredie na akademickej pôde

Možnosť čerpania rekreačného poukazu

Dovolenka nad rámec Zákonníka práce

Doplnkové dôchodkové sporenie

Možnosť ďalšieho vzdelávania

Jazykové kurzy

V prípade konkrétnych otázok kontaktujte doc. RNDr. Danu Urminskú, CSc., vedúcu Ústavu biotechnológie FBP SPU v Nitre
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Tr. A. Hlinku 2, 949 76 Nitra, e-mail: [email protected], t.č.: +421 37 641 4695

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biológia chémia

Ostatné znalosti

word,excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, schopnosť spolupráce v tíme.

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
ID: 4830319  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 919,5 EUR/mesiac