Можливість для людей з України

Personálny referent

Miesto výkonu:
Sládkovičovo
Termín nástupu:
ihneď
Druh prac. pomeru:
plný úväzok
Publikované dňa:
16.5.2024
Plat:
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o nových a stálych pracovníkov z 3. krajín
- preklad a tlmočenie z Anglického jazyka do Slovenského jazyka
- vybavovanie všetkých potrebných záležitostí pre pracovníkov
- adaptácia pracovníkov vo výrobe
- riešenie požiadaviek pracovníkov
- školenie zamestnancov, vstupné a pravidelné
- ubytovanie
- prax nutná

- tradičný zamestnávateľ v regióne s viac ako 25 ročnou históriou
- rozvoj zamestnancov formou vzdelávania
- príspevok na kultúrne a športové podujatia
- príspevky pri osobných udalostiach
- odmena pri pracovných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- zľavy na produkty vlastnej spoločnosti

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Ukrajinský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka, vodičský preukaz sk. B, znalosť práce s počítačom (word, excel, outlook, práca s internetom).
ukrajinský jazyk výhodou

V prípade záujmu o túto pozíciu nás kontaktujte

Povedzte o tejto pozícii známym

e-mail facebook