Asistent predaja

METRO Convenience Slovakia s.r.o.

Miesto práce
SNP Square, Bratislava
Termín nástupu
15.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O spoločnosti

Značka bonVeno patriaca pod spoločnosť METRO Convenience Slovakia, ktorá je členom spoločnosti METRO Cash and Carry, otvára v lete svoje prvé obchody mestského formátu. bonVeno – v preklade vitajte – vystihuje koncept našich obchodov. Vždy ústretový personál víta našich zákazníkov s úsmevom, šetrí ich čas a poskytuje rýchly, pohodlný a hlavne kvalitný nákup. V našej ponuke si vyberiete skvelú írsku kávu, delikátne raňajky, obedy a večere či už na mieste alebo so sebou, ale aj chutné čerstvé potraviny.

Sme efektívni, inovatívni, energickí. Našimi hodnotami sú čerstvosť, dostupnosť, rýchlosť, výhodnosť, vhodnosť. Chcete byť súčasťou úspešného príbehu značky bonVeno?

Poďte do toho s nami. Práve teraz hľadáme posily.

Koho hľadáme do nášho tímu?

Ceníme si každého zákazníka, no rovnako dôležití sú pre nás aj naši kolegovia. Záleží nám na budovaní vzťahov, vzájomnej spolupráci a empatii. Vďaka podpore zo strany spoločnosti vám garantujeme férové jednanie, ľudský prístup a rešpekt vo všetkých oblastiach našej kooperácie. Sme tím priateľských kolegov a našu základňu chceme rozšíriť o energických, vľúdnych, nápomocných a milých kolegov.

bonVeno otvára v júli 2024 svoje prvé dve predajne a ďalšie k nim pribudnú v nadchádzajúcich mesiacoch. Zákazníkom chceme byť k dispozícii v rezidenčných zónach, ale aj v bezprostrednom centre mesta. Práve teraz hľadáme asistenta predaja na Námestí SNP.

S čím všetkým potrebujeme pomôcť?

Rána bez kávy si nevieme predstaviť, a práve pre to chceme zákazníkom pripraviť chutný voňavý začiatok dňa vďaka írskej čerstvo namletej káve v rôznych variantoch. Ráno servírujeme zákazníkom rýchle raňajky, čerstvé pečivo, chrumkavé sendviče, omeletu, počas dňa zase šaláty, misky plné dobrôt, nechýba u nás ani večera, ktorú si môžu zákazníci vychutnať na mieste s priateľmi. Kvalitné ovocie a zelenina spolu s bohatým potravinovým tovarom a drogériou sú u nás samozrejmosťou. Sme našim zákazníkom vždy blízko.

Čo potrebujete mať?

Pripravovať čerstvé pečivo, bagety, sendviče a iný sortiment

Dopĺňať tovar, starať sa o jeho prezentáciu

Pracovať s pokladňou

Kontrolovať kvalitu, trvanlivosť, dostupnosť a cenové značenie

Dodržiavať všetky bezpečnostné a hygienické pravidlá a normy

Prijímať a uskladňovať tovar

Podporovať tím

Striedať sa s ostatnými kolegami v dvojzmennom režime (ranná a poobedná)

Čo ponúkame my?

Plat 1100€

Jedinečnú príležitosť podieľať sa na tvorbe nového konceptu predajní bonVeno

Príležitosť profesionálneho rastu

5 dní rekondičného voľna naviac k dovolenke

Prispejeme vám na stravovanie

Naviac môžete využiť najrôznejšie zľavy u našich partnerov

Zľavy na nákup v bonVeno

Počas rokavianočné, veľkonočné, vitamínové balíčky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Čo od vás očakávame?

Ústretový prístup k zákazníkom s úsmevom na tvári

Ochotu učiť sa novým veciam a obsluhe rôznych zariadení (kávovar, pec a iné...)

Tímovosť a spoluprácu

Znalosť práce s pokladňou je výhodou

Nemusíte mať skúsenosť, radi vás všetko potrebné naučíme

Chuť učiť sa nové veci, vzdelávať sa

Flexibilitu – budeme mať otvorené aj cez víkendy

Metro Convenience Slovakia s.r.o., bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete. Spoločnosť prevádzkuje sieť maloobchodných predajní pod značkou Bonveno.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Ďatelinková