Vedúci oddelenia správy majetku

Mesto Senica

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
1.6.2024
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400 EUR, mzdové ohodnotenie v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení, základná tarifná mzda 9. platová trieda, platový stupeň v závislosti od rokov uznanej praxe, 15% zvýšenie tarifného platu, možnosť získania príplatku do výšky 100% tarifného platu, príplatok za riadenie a ďalšie benefity v súlade s platnou kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedúci oddelenia organizuje a riadi prácu, metodicky usmerňuje a zodpovedá za správny výkon činností zamestnancov Oddelenia správy majetku.

v súlade s platnou Kolektívnou zmluvou:

- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas

- 5 dní dovolenky navyše

- 1 deň plateného voľna navyše

- pružný pracovný čas a skrátený pracovný čas v piatok, sociálne výhody a ďalšie bonusy

- príspevok od zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie 31,23 € mesačne

- príspevok na stravovanie vo výške 7 €

- rekreačný príspevok v zmysle zákonníka práce

- príspevky pri životných a pracovných výročiach, pri narodení dieťaťa

- rekreačný pobyt za zamestnaneckú priaznivú cenu v Rekreačnej oblasti Kunovská

priehrada

- teambulding raz ročne mimo pracoviska

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady k žiadosti:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania na danú pracovnú pozíciu
• profesijný štruktúrovaný životopis
• fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne ďalšie doklady preukazujúce odbornú vzdelanosť
• čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v životopise
• vyhlásenie žiadateľa o zdravotnej spôsobilosti na výkon posudzovanej práce
• údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov, ktoré mesto zašle v elektronickej
podobe prostredníctvom elektronickej komunikácie Generálnej prokuratúre SR na
vydanie výpisu z registra trestov a to:
1 - meno, priezvisko, rodné priezvisko, pôvodné meno alebo priezvisko, ak došlo k
zmene mena alebo zmene priezviska osoby, ktorej sa žiadosť týka,
2 - dátum narodenia, rodné číslo, miesto a okres narodenia, adresu trvalého pobytu a
u osoby narodenej v cudzine aj štát narodenia
3 - štátne občianstvo,
4 - pohlavie,
5 - meno, priezvisko a rodné priezvisko rodičov
6 - číslo OP

Žiadosti doručiť na adresu:
Mestský úrad Senica, Štefánikova 1408/56, 905 25 Senica, do 24. 05. 2024 do 12.00 hod.
do podateľne MsÚ s označením „VK - vedúci Oddelenia správy majetku“
Termín a miesto uskutočnenia výberového konania oznámi zamestnávateľ uchádzačovi najmenej 7 dní pred konaním výberového konania elektronickou poštou (e-mail).

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky, nevybrať žiadneho uchádzača alebo výberové konanie v jeho priebehu zrušiť bez udania dôvodu.

Bližšie informácie poskytuje: JUDr. Marek Došek, prednosta Mestského úradu.
Kontakt: tel. 034/651 2296, mail: [email protected]

Informácie o spracúvaní osobných údajov mestom Senica ako prevádzkovateľom sú vám plne k dispozícii na webovom sídle: https://www.osobnyudaj.sk/informovanie/309974/sk/zakladne-informacie , ako aj vo fyzickej podobe v sídle a na všetkých kontaktných miestach prevádzkovateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo, ekonómia, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v odbore vítaná

spĺňanie predpokladov výkonu práce vo verejnom záujme podľa zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo, ekonómia, stavebníctvo

záujem o prácu v samospráve

samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

riadiace schopnosti, schopnosť identifikovať a riešiť problém

komunikačné a organizačné schopnosti

asertívny prístup

tímová spolupráca

Ďalšie predpoklady:

schopnosť orientovať sa v právnych predpisoch v predmetnej oblasti, aplikačná prax

skúsenosti s riadením, vedením tímu a kontrolnou činnosťou vítané

prax v oblasti samosprávy výhodou

zdravotná spôsobilosť

počítačové znalosti - MS Word, MS Excel, Outlook

vodičský preukaz skupiny B

Senica je okresným mestom, ktoré je súčasťou Trnavského samosprávneho kraja a s vyše 19 tisíc obyvateľmi.