Logo JAM Gastro s. r. o.

Kuchár v Bistre IBA.TU, Starý Smokovec

JAM Gastro s. r. o.

Miesto práce
Starý Smokovec 18101, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 1 800 EUR/mesiacVýška nástupnej mesačnej mzdy závisí od vašich skúseností a zručností, je predmetom dohody. Radi mzdu navýšime po istom odpracovanom čase u nás v prípade samostatnosti a zodpovednosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa jedálneho lístka, zodpovednosť za kvalitu vydávaných jedál
- podieľanie sa na tvorbe jedálneho lístka
- kontrola stavu zásob, objednávanie tovarov, preberanie tovarov od dodávateľov a ich kontrola
- kontrola dátumov spotreby

- dodržiavanie zásad HACCP, vypisovanie dokumentácie HACCP
- dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami
- komunikácia s čašníkmi

Práca v malom kolektíve, bez manažérov. Tvoj nadriadený, majiteľ, je zároveň kuchár, a preto vie, čo obnáša táto práca.
Férové a transparentné mzdové ohodnotenie - to na čom sa dohodneme dostaneš aj zaplatené.
Voľno počas Vianoc (24. a 25. 12.).
Celodenné stravovanie.
Teambuilding.

Ak vás oslovila naša ponuka, neváhajte nám poslať svoj životopis. Vážime si všetky reakcie a váš záujem o našu pracovnú ponuku. Všetky si starostlivo pozrieme a s výsledkom výberového konania budeme kontaktovať iba vybratého uchádzača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

- Láska k jedlu a vareniu :)
- Tímová práca, slušné vyjadrovanie, schopnosť zvládať stresové situácie
- Zodpovednosť, samostatnosť, pracovitosť
- Chuť učiť sa nové veci
- Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- Hygienické minimum alebo vzdelanie v obore

IBA.TU je moderné bistro v centre Starého Smokovca. Majitelia si prešli rôznymi pozíciami v gastronómii a hotelierstve, a preto rozumejú svojim zamestnancom a vedia čo obnáša práca v tomto segmente.
Zameriavame sa na prípravu streedfoodových jedál - burgre, sendviče, pečené zemiaky, vafle, šaláty. Pripravujeme vlastné vegánske pokrmy.
Kladieme dôraz na kvalitu surovín, čerstvosť a nápaditosť. Pečieme si vlastný chlebík, sami si údime pastrami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Mezovská
Tel.: +421903661033