Operátor výroby - nástup ihneď

HOLLEN Agency s. r. o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
Ihneď
860 EUR/mesiac• 860 Eur brutto/ mesiac + variabilná zložka do 130 Eur + príspevok na dopravu 2 Eura/ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha výrobných staníc

• Montáž a kompletizácia turbodúchadiel

• Vizuálna kontrola a skenovanie komponentov

• 3 zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)

• Výkonnostný bonus do výšky 130 Eur (brutto) po skúšobnej dobe

• Príspevok na dopravu 2 Eura za každý odpracovaný deň (40 Eur brutto/ mesiac)

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie - podmienkou

• Manuálna zručnosť

• Zodpovedný prístup k práci

• Ochota pracovať na zmeny

HOLLEN Agency s.r.o. je súčasťou nadnárodného koncernu HOLLEN pôsobiaceho v troch krajinách (Česko, Slovensko a Maďarsko). Ako personálna agentúra disponuje všetkými potrebnými licenciami na prideľovanie zamestnancov a má silné zázemie materskej firmy spočívajúce v servise oddelenia personalistiky, financií, operatívy i obchodu. Oblasť pôsobenia je prevažne v automotive, ale svoje služby ponúka aj iným odvetviam priemyslu. Nastavené procesy sú zamerané najmä na udržanie kvality personálu, starostlivý výber a testovanie svojich pracovníkov a maximálne vyhovený požiadavkám klientov. Pri výkone svojej činnosti sa riadi platnými smernicami, všetkými legislatívnymi nariadeniami SR a má uzavreté dostatočné poistenie pre prípadné spôsobenie škody.

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Poláková
Tel.: +421915033265
ID: 4831742  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac