Letná brigáda pre študentov na dve zmeny

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/mesiac5,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pomocné práce v elektrotechnickej výrobe pri montáži komponentov a príprave materiálu podľa pokynu nadriadených
  • ponúkame možnosť obedov v závodnej jedálni,
  • uchádzačov zaškolíme

    Zamestnanecké výhody, benefity

    • práca na dve zmeny - ranná a poobedná

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

    30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    študent strednej školy
    stredoškolské bez maturity

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • bezúhonnosť, šikovnosť, flexibilita, svedomitosť
    • pracovná disciplína,
    • zodpovednosť pri práci,

    Inzerujúca spoločnosť

    Stručná charakteristika spoločnosti

    GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
    Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Mojžišová
    Tel.: +421918874433
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4830808  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/mesiac