Pomocný kuchár/kuchárka v Drevenice Terchová resort

Drevenice Terchova resort

Miesto práce
Terchová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacod 1200 € / btto / mesiac + sezónne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. príprava a čistenie ovocia, zeleniny,

. vykonávanie pomocných prác pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál,

. príprava a varenie tradičnej a medzinárodnej kuchyne,

. zodpovedanie za presné dodržanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín,

. sledovanie stavu zásob a kvality tovaru na sklade,

. dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami,

. dodržiavanie HCCP,
. umývanie riadu, pracovných plôch a zariadený v kuchyni ,
. obsluha a očista chladiacich i veľkokuchynských zariadení,
. komplexné upratovanie kuchynskej prevádzky, okolitých priestorov, či miestností súvisiacich s prevádzkou

Výborné platové ohodnotenie.
Sociálna stabilita a istota práce v zabehnutej, dlhodobo fungujúcej spoločnosti.
Moderná prevádzka v atraktívnom horskom prostredí.
Práca v mladom kolektíve.
Možnosť osobného rastu.
Strava počas pracovnej doby zabezpečená.
Možnosť dlhodobého ubytovania.
Bonus pre našich zamestnancov:
- bezplatné využívanie elektrických horských bicyklov,
- bezplatné využívanie novopostaveného bazéna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár na prípravu studenej a teplej kuchyne

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k práci. Komunikačné zručnosti. Príjemné vystupovanie. Flexibilita.

Spoločnosť Optima consulting s.r.o. prevádzkuje zariadenie hotelového typu v Terchovej - Drevenice Terchová resort a Pivovar Vŕšky, ktoré patria k najnavštevovanejším turistickým zariadeniam Malej Fatry. Reštaurácia, recepcia resortu a ubytovacia časť prešli v posledných rokoch atraktívnou, modernou prestavbou. Súčasťou resortu sa stal v máji 2023 aj nový projekt pod značkou e-bike share, ktorý poskytuje službu zdieľania horských e-bicyklov v Terchovej, Vrátnej doline a blízkom okolí. V roku 2024 pribudli v rámci resortu ďalšie NOVINKY: RELAXAČNÝ BAZÉN S PROTIPRÚDOM A PIVNÉ KÚPELE VŔŠKY.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Mičáková
Tel.: +421907559568