Zdravotná sestra/asistentka

DENTAL DAY, s. r. o.

Miesto práce
Mierové námestie 77, Ilava
Termín nástupu
15.05.2024
Od 800 EUR/mesiacPo uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby prehodnotenie platobných podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do špecializovanej zubnej kliniky DENTAL DAY hľadáme zdravotnú sestru (nie je nutná prax v stomatologickom obore), prípadne zubnú asistentku, ktorej náplňou práce bude:
- manažment pacienta a plánovanie objednávok
- starostlivosť o chod ambulancie a inštrumentárium
- asistencia pri stomatologických výkonoch

- možnosť osobného rozvoja v profesionálnej stomatológii
- stabilné zamestnanie
- príjemné pracovné prostredie
- zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
- finančné benefity - odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia si nevyžaduje prax v oblasti stomatológie.

DENTAL DAY sa zameriava na poskytovanie kompletnej stomatologickej starostlivosti, vrátane chirurgie, implantológie a estetickej medicíny. Viac na www.dentalday.sk
The company DENTAL DAY, s.r.o. focuses on providing complete dental care, including surgery, implantology and aesthetic medicine. More at www.dentalday.sk

ID: 4830679  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac