Pracovník logistiky - Získajte prax a oprávnenie na vysokozdvižný vozík

CROUSSE s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
9,7 EUR/hod.Bonusy za odporučenie nového pracovníka, rôzne nepravidelné motivačné bonusy. Zabezpečenie DOPRAVY a UBYTOVANIA.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných vozíčkarov všetkých skupín aj pracovníkov, ktorí ešte skúsenosti s vedením vysokozdvižného vozíka nemajú, ale majú chuť sa to naučiť a chcú získať oprávnenie viesť tieto vozíky.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • predpríprava komponentov na linku - pikovanie ručne
  • zásobovanie linky výrobným materiálom pomocou vlečného zariadenia tzv. vláčik
  • nákladka, výkladka
  • zaskladňovanie
  • práca so skenerom
  • iné súvisiace práce

  • možnosť naučiť sa niečo nové a získať oprávnenie na vedenie VZV plus prax
  • dlhodobú prácu v stabilnom kolektíve
  • možnosť čerpať zálohy
  • v prípade potreby zabezpečíme zmluvnú dopravu (Záhorie, Bratislava)
  • v prípade voľných kapacít vieme poskytnúť aj ubytovanie
  • bonus za odporučenie nového pracovníka
  • možnosť kariérneho postupu na tím lídra, prípadne vedúceho zmeny kde sa zvýši hodinová mzda
  • náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícií
  • rôzne nepravidelné motivačné bonusy

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu prosím kontaktujte našu koordinátorku na telefónnom čísle: 0905 938 321, prípadne prostredníctvom mailu: [email protected]

Kontaktovať nás môžete aj počas víkendov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • 100% dochádzka
  • dochvíľnosť, zodpovednosť
  • manuálna zručnosť
  • chuť pracovať
  • dobrý zdravotný stav
  • ochoda pracovať na 3 zmeny

CROUSSE s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby prevažne pre automobilový priemysel. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 50 pracovníkov vo výrobe pre našich partnerov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Koordinátorka
Tel.: +421905938321
ID: 4831615  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,7 EUR/hod.