Reagujte bez životopisu
Logo Ci investment, s.r.o.

Si obchodník a hľadáš novú výzvu? Pridaj sa k nám! Hľadáme obchodného manažera pre naše developerské projekty

Ci investment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozri sa na niektoré naše projekty, na ktorých by si s nami pracoval/-a :

AKO BUDE VYPADAŤ TVOJA PRÁCA?

  • Budeš zodpovedný/-á za predaj našich vlastných developerských projektov
  • Dohodneš si spolupráce s realitnými kanceláriami, ktoré ti budú s predajom a prehliadkami pomáhať
  • Následne ich budeš koordinovať, manažovať a riadiť tak, aby sme spoločne dosiahli výsledky, ktoré očakávame
  • Budeš spolupracovať na marketingovej stratégii vhodnej k predaji
  • Zvolíš vhodnú stratégiu predaja, ceny, nájdeš vhodné cesty - dáme ti voľnú ruku a 100% dôveru, taktiež podporu a support kolegov

ČO OD NÁS MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ?

  • Príjemné zázemie v kacelárii v Poprade alebo v Bratislave
  • Tím skúsených ľudí z oboru, ktorí ti vedia vždy poradiť
  • Kvalitný onboarding a predanie všetkých informácii, ktoré potrebuješ
  • Veľmi inšpiratívne a priateľské prostredie - sme ambiciózni, radi robíme veci inak, sledujeme trendy zo zahraničia, máme rovnaké ciele a tiahneme všetci za jeden koniec
  • Budeš mať flexibilnú pracovnú dobu aj možnosť pracovať z domu
  • Podporíme ťa v tvojich nápadoch a pomôžeme ti ich realizovať
  • Ak budeš chcieť, možeš u nás kariérne rásť a radi ti predstavíme tieto možnosti
  • Zaujímavé ohodnotenie - fixná mzda je 2.500 Eur, s odmenami za predaj si vieš prísť na cca 5.000 Eur za mesiac

ČO BY SME CHCELI MY OD TEBA?

  • Už máš skúsenosti s predajom a obchod je niečo, čo ťa baví a naplňuje
  • Sústreďuješ sa na výsledok a vieš nájsť cestu, ako ho dosiahnuť
  • Si aktívny, vieš myslieť "out of the box", nebojíš sa hľadať nové cesty
  • Vieš organizovať seba a aj ľudí, s ktorými spolupracuješ
  • Nemusíš mať nutne skúsenosti s realitami a developmentom, ale je to samozrejme výhoda
  • Si pozitívny človek, práca je tvoj koníček, vieš otvorene komunikovať a oceníš menší tým a neformálnu, priateľskú atmosféru

Zaujíma ťa viac a chceš sa nezáväzne pobaviť o možnosti splupráce? Kontaktuj nás a my sa ti obratom ozveme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme skúsená developerská společnosť s 10-kami vlastných developerských projetov so sídlom v Poprade a v Bratislave. Zameriavame sa na modernú výstavbu a vysoký štandard všetkých našich projektov. Sme tím seniorných a skúsených odborníkov z oboru, máme neformálnu atmosféru a chuť neustále sa posúvať a rásť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej Cirbus
Tel.: +421911064063