Závozník

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.po zaškolení cca 8,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc vodičovi pri nakládke a rozvoze mrazených a chladených potravín do gastro- prevádzok po celej SR na nákladnom mraziarenskom vozidle nad 3,5t
- nástup do práce cca 3:30 hod.
- nakládka a vykládka podľa dodacích listov a súpisky tovaru
- manipulácia s tovarom v balení do 20 kg
- práca s pokladňou pri predaji v hotovosti
- práca vhodná aj pre absolventov
- v prípade potreby odviezť tovar na vozidle do 3,5 t zákazníkovi

- možnosť rozšírenia kvalifikácie o doklady na vedenia nákladného vozidla: VP C, KKV, TK, psychotesty a pod
- stabilné pracovné prostredie
- výhodné mzdové ohodnotenie
- pravidelná mzda
- diéty
- služobný mobil
- výhodné zamestnanecké nákupy potravín
- darčekové poukážky na nákup potravín
- výkonnostné odmeny

po zaslaní životopisu (poprosím Vás o uvedenie telefonického kontaktu) Vás pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
dobrá komunikácia
chuť pracovať

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 33 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Beňová
Tel.: +421905222103
ID: 4830968  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.