Miesto práce
Metodova, Bratislava
1 269 EUR/mesiacŠikovnosť každého zamestnanca oceňujeme mesačne variabilnou zložkou mzdy.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Technický pracovník vyjadrovacích činností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kontaktného centra v obchodnom dome Central hľadáme kolegu, ktorého úlohou bude vypracovávať vyjadrenia k žiadostiam zákazníkov. Ak si práve skončil školu a hľadáš uplatnenie na trhu práce, neváhaj sa pridať do kolektívu BVS.
Hľadáme človeka s komunikačnými a organizačnými zručnosti, ktorý dokáže čítať technickú dokumentáciu.

Naši vyjadrovači v Centrali pracujú na 12 hodinové zmeny. Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli svoje CV a staň sa súčasťou stabilnej spoločnosti.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
• príprava písomných stanovísk a vyjadrení k žiadostiam zákazníkov BVS, a.s., ktoré sú podkladom pre zriadenie vodovodných alebo kanalizačných prípojok
• vyhotovenie vyjadrení k technickým podmienkam pripojenia alebo odpojenia nehnuteľností na verejný vodovod a kanalizáciu
• kontrola návrhov pripojení stavieb na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu
• poskytovanie konzultácií pre klientov súvisiacich s technickými informáciami k možnosti napojenia na verejný vodovod a kanalizáciu

Benefity, ktoré u nás určite oceníš:
• stabilita je u nás zaručená – sme tu viac ako 130 rokov, voda tečie stále
• proti inflácii a zdražovaniu bojujeme každoročným zvyšovaním platov
• BVS má vlastnú vzdelávaciu akadémiu - AQUAdémia prináša zamestnancom pravidelné soft skills školenia zamerané na komunikáciu, zmeny v oblasti pracovného a osobného života a efektívne využívanie pracovného času
• myslíme aj na tvoju budúcnosť - už po skončení skúšobnej doby ti prispievame na dôchodok každý mesiac vo výške 2% zo mzdy
• ak náhodou ochorieš, poskytneme ti finančný príspevok
• keď sa ti u nás zapáči, neváhaj nás odporúčať ďalej, za dohodenie kandidáta, ktorý sa u nás zamestná ti vyplatíme 150 EUR
• voľno navyše más zaručené pri sťahovaní, narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe
• významné životné udalosti v tvojom živote vieme oceniť aj finančne (dostaneš príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí manželstva, kúpe prvej nehnuteľnosti a pri pracovných výročiach)
• preferuješ zdravý životný štýl? vďaka Multisport karte máš zľavu vo fitku, na kúpaliskách aj vo wellness

Ak Ťa naša pracovná ponuka oslovila, neváhaj nám poslať CV. Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme.
Informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie nájdeš na www.bvsas.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, vodohospodárske, ekonomické, technické

Prax na pozícii/v oblasti

1

Čo na tebe určite oceníme?

• samostatnosť, spoľahlivosť
• flexibilitu a ochotu pracovať s vysokým nasadením
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• komunikačné a organizačné schopnosti
• schopnosť prijímať zodpovednosť za kvalitu práce
• odolnosť voči stresu
• ochotu učiť sa novým veciam
• prax na obdobnej pracovnej pozícii vítaná

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., dodáva pitnú vodu približne 740-tisíc stálym zákazníkom v 118 obciach naprieč regiónom západného Slovenska, čím sa radí medzi najväčšie vodárne na Slovensku. So svojimi 1 100 zamestnancami je taktiež významným zamestnávateľom s dôrazom na spokojnosť svojich zamestnancov. O tom svedčí nízka fluktuácia a umiestnenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Ochabová