Logo B-commerce, s. r. o.

Hľadáme skúseného CEO pre internetový obchod Gastrokuchyne.sk - vedúcu gastro spoločnosť na Slovensku

B-commerce, s. r. o.

Miesto práce
Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 - 4 000 EUR/mesiacFixná zložka mzdy: Konkurenčné ohodnotenie na základe skúseností a kvalifikácie. Variabilná zložka mzdy: Výkonnostný bonus založený na dosiahnutí stanovených cieľov a celkovom úspechu firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Udržiavať a rozvíjať podnik a jeho značku.
  • Plánovať, koordinovať a kontrolovať prevádzkové procesy.
  • Zodpovedať za riadenie a motiváciu tímu zamestnancov.
  • Viesť rokovania s obchodnými partnermi a dodávateľmi.
  • Pripravovať a plniť rozpočet spoločnosti.
  • Viesť tímové porady a rokovania s oddeleniami spoločnosti.
  • Organizovať pravidelné stretnutia s vedúcimi oddelení na prezentáciu aktuálnych úloh a projektov.
  • Organizovať rokovania s obchodnými partnermi a dodávateľmi.
  • Delegovanie kolegov, zaškoľovanie a vypomáhanie.
  • Riešiť kľúčové inovácie a procesy.
  • Riešenie konfliktov a riadenie krízových situácií.

    Očakáva sa vyváženie potreby zákazníkov, zamestnancov, investorov a zabezpečiť, aby veci bežali hladko.
Pracovná doba:
  • 40 hodín týždenne.
  • Flexibilná pracovná doba podľa potreby.

  • Práca pre vedúcu gastro spoločnosť na Slovensku a rozvíjanie zahraničných prevádzok
  • Moderné technológie a nástroje
  • Odborné školenia a konferencie pre neustále rozvíjanie sa
  • Konkurenčný plat
  • Zaujímavé projekty
  • Priateľské pracovné prostredie a tímové aktivity
  • Možnosť získania odmeny za tvrdú prácu
  • Možnosť firemného bytu v Bardejove.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude prebiehať v troch kolách.
1. Kolo: Predvýber na základe zaslaných dokumentov.
2. Kolo: Telefonický rozhovor alebo videohovor.
3. Kolo: Osobné stretnutie

Životopis: Prosíme zaslať v slovenskom jazyku.
Môžete odoslať aj sprievodný/motivačný list prípadne iné dokumenty: Certifikáty, referencie, prípadové štúdie a iné relevantné materiály sú vítané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

WooCommerce - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Helios Orange iNUVIO - Úplný začiatočník
HTML - Úplný začiatočník
Search engine optimization (SEO) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riaditeľ, Vedúci oddelenia

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti:

  • Minimálne 2-3 roky skúseností na vedúcej pozícii, ideálne v oblasti e-commerce, retailu
  • 5-ročná aktívna prax v obchode
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • IT zručnosti hlavne v oblasti e-commerce
  • Manažérske skúsenosti
  • Skúsenosti s riadením finančných procesov a zodpovednosťou za ziskovosť
  • Dobré komunikačné schopnosti

Smery, ktoré by mu nemali byť cudzie:
  • Technologické trendy v e-commerce: AI, machine learning, personalizácia zákazníckych skúseností.
  • Právne predpisy a regulácie: GDPR, ochrana spotrebiteľa, základné zdravotné a bezpečnostné predpisy
  • Finančný manažment: Schopnosť čítať a interpretovať finančné výkazy, riadiť rozpočet a optimalizovať náklady.
  • Produktový manažment: Znalosť vývoja a správy produktového portfólia, vrátane výberu produktov a cenotvorby.
  • Potreba vzdelávania sa na trhu a trendov v oblasti gastro biznisu
  • E-commerce a digitálny marketing: Skúsenosti s online obchodovaním, vrátane SEO, SEM, sociálnych médií a e-mailového marketingu, potrebné pri komunikácii s marketingovým tímom

Internetový obchod v oblasti predaja kuchynského vybavenia a profesionálneho vybavenia pre reštaurácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Berecký