Referent pre maloobchod

Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiacfinálna základná mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

  • Budeš zodpovedný za zriaďovanie nových maloobchodných prevádzok, s čím je spojená aj montáž regálov (z tohto dôvodu je práca vhodnejšia pre mužov).
  • Budeš zodpovedať za vykladanie tovaru, zaškolenie nového personálu, vybavovanie agendy potrebnej k otvoreniu novej prevádzky.
  • K tvojej zodpovednosti bude patriť aj vykonávanie fyzických inventúr na území celej Slovenskej republiky - prevažne počas víkendov.

Čo Ti ponúkneme my?

  • práca v neformálnej rodinnej atmosfére
  • stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej a rastúcej spoločnosti
  • možnosť byť súčasťou najväčšej sieti predajní drogérie na Slovensku
  • odborné zaškolenie - radi Ťa veľa veciam priučíme, chceme byť najlepší v tom, čo robíme
  • férové ohodnotenie, ktoré môžeš ovplyvniť svojim výkonom
  • zľavy na nákup tovaru u našich vybraných obchodných partnerov
  • životné a úrazové poistenie
  • odmenu za odporučenie nového zamestnanca (po splnení stanovených podmienok)
  • zamestnaneckú zľavu na celý sortiment v našej sieti predajní 101 Drogéria

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.
Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu a iných príloh súvisiacich s výberovým konaním dávate spoločnosti Emil Krajčík s.r.o., Dlhá 1424/47, 905 01 Senica, IČO: 36 246 204 (ďalej len „spoločnosť 101 Drogéria“) súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania a iných prílohách súvisiacich so žiadosťou o prijatie do zamestnania na účely výberového konania, evidencie v internej databáze uchádzačov o zamestnanie a prípadného uzavretia pracovnej zmluvy a to v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“) v spoločnosti 101 Drogéria ako prevádzkovateľa osobných údajov. Spoločnosť 101 Drogéria uchováva osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov, v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak budú Vaše osobné údaje vymazané hneď po skončení výberového konania, v ktorom ste neuspel/a. V prípade uzavretia pracovnej zmluvy, budú osobné údaje predmetom Vášho osobného spisu a skartované po jeho skončení v súlade s platnou legislatívou.
Zároveň Vás informujeme, že podľa § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov máte ako dotknutá osoba okrem iného právo požadovať od spoločnosti 101 Drogéria prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu, vymazanie a obmedzenie spracúvania Vašich osobných údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.
Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected]. Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na stránke spoločnosti 101 Drogéria.
Ako uchádzač o zamestnanie zodpovedáte za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytujete spoločnosti 101 Drogéria na vyššie uvedené účely.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • komunikácia s ľuďmi je tvoja silná stránka
  • si tímový hráč, lebo všetci ťaháme za jeden povraz
  • príjemné a milé vystupovanie je pre teba samozrejmosťou
  • spoľahlivosť a dôslednosť orientácia na detail ti nie je cudzia
  • lojálnosť patrí medzi tvoje základné hodnoty
  • flexibilita sa u nás cení

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Majerníčeková
Tel.: +421910936920
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 4831325  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac