Telefonistka/Telefónny manipulant - operátor

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
931 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Telefónny manipulant - operátor:

  • Poskytovanie informácií pri telefonickej komunikácii o telefónnych číslach oddelení, kliník, ambulancií v Národnom ústave detských chorôb a prepájanie hovorov.
  • Budete prvým človekom, ktorého sa volajúci do Národného ústavu detských chorôb dovolá, ak bude potrebovať pomoc. Vašou úlohou je od volajúceho zistiť, o aký druh problému alebo požiadavky ide, aby ste volajúceho vedeli prepojiť na príslušné pracovisko.
  • Práca na zmeny aj v noci, s možnosťou pracovať aj cez víkendy a sviatky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • skrátený pracovný čas;
  • týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
  • stravovanie v jedálni NÚDCH (1,20 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
  • príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
  • MultiSport karta;.
  • iné benefity pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
Tel.: +421259371479
E-mail: poslať životopis
ID: 4824447  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 931 EUR/mesiac