Можливість для людей з України

Špecialista marketingu

KINEX BEARINGS, a.s.

Miesto práce
Bytča, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákon si vyžaduje uviesť základnú zložku mzdy pre inzerované pozície a preto, keď Vám ponúkame pracovnú príležitosť, starostlivo zvažujeme a prihliadame na Vašu profesionálnu kvalifikáciu a pracovné skúsenosti. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov spravodlivo, s ohľadom na situáciu na pracovnom trhu a sme pripravení privítať vysokokvalifikovaných kolegov do nášho tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s marketingom? Baví ťa príprava marketingových stratégií, alebo kreatívna práca s vizuálmi a textami ? Tak práve teba hľadáme a radi ťa privítame v našom tíme.

Čo budeš robiť?

Tvojou hlavnou úlohou bude:

  • spracovanie marketingových analýz a správ
  • systematické získavanie informácií o požiadavkách zákazníkov a zisťovanie ich spokojnosti
  • sledovanie trendov a zlepšovanie postupov a aktivít marketingu
  • zabezpečovanie účasti spoločnosti na veľtrhoch a výstavách
  • pripravovanie propagačných materiálov, kreatívna práca s grafikou a textami
  • komunikovanie naprieč oddeleniami spoločnosti a koordinovanie spoločných marketingových projektov
  • komunikovanie s reklamnými agentúrami
  • vykonávanie činností online marketingu vrátane inovatívnej propagácie a reklamy spoločnosti navonok
  • spravovanie a aktualizovanie webových stránok a sociálnych sietí

Čo ponúkame?

  • zázemie v stabilnej medzinárodnej strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou
  • adekvátnu mzdu, ktorá odráža tvoje skúsenosti a zručnosti
  • sebarealizáciu, využitie schopností a odborného potenciálu
  • ​možnosť získať príspevok na ubytovanie pre mimoregionálnych kandidátov
  • kurz anglického jazyka v rámci pracovnej doby
  • firemný mobilný telefón
  • firemný notebook
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • príspevok pri sobáši
  • odmena pri životných a pracovných jubileách
  • možnosť využívania zliav pri nákupe produktov od našich zazmluvnených partnerov
  • kvalitné závodné stravovanie
  • možnosť práce z domu 5x v mesiaci
  • pružný pracovný čas, týždenný úväzok 37,5 hod.(práca na jednu zmenu)

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s. s miestom výkonu práce Bytča.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis v SJ spolu so sprievodným listom.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu - minimálne si dôkladne čítame vaše žiadosti a životopisy, preto budeme kontaktovať len uchádzačov, o ktorých si myslíme, že spĺňajú naše požiadavky.
Ak Vás kontaktovať nebudeme, vopred sa ospravedlňujeme a zároveň ďakujeme, že ste sa uchádzali o prácu v našej spoločnosti.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, ekonomika, IT, strojárska technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MsOffice - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Scribus - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • znalosť marketingových metód a marketingových stratégií
  • znalosť tvorby analýz a prieskumov trhu
  • skúsenosti a inovatívny prístup k online marketingu - sociálne siete, grafika, dizajn
  • copywriting
  • cit pre dizajn, estetické cítenie
  • schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme
  • komunikatívnosť, interpersonálne zručnosti

KINEX BEARINGS, a.s. patrí medzi významných svetových dodávateľov štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny CK Birla Group a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle. V súčasnosti výroba prebieha v dvoch výrobných závodoch: v Bytči a v Kysuckom Novom Meste.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov